Grafik, entuzjasta nowych technologii. Zafascynowany botaniką, elektroniką i entomologią. Ukończył z wyróżnieniem wydział Grafiki na ASP. Obecnie doktorant na Akademii sztuk pięknych, Magister Politechniki Warszawskiej Wydziału Zarządzania i Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Na codzień zajmuję się grafiką marketingową zarówno 2D jak i 3D. W ramach działalności artystycznej poszukuje zastosowań nowych technologii w sztuce, łączenia jej z technikami tradycyjnymi. Hobbystycznie buduje maszyny pomagające w pracy artystą min: skanery fotogrametryczne  plotery, drukarki 3D. W grafice 3D zajmuje się modelowaniem, rzeźbą, projektuje części do customowych motocykli.