Międzynarodowe warsztaty pod hasłem „Unexpected trip to Havirov”

W dniach 12-20.03.2016 odbyły się międzynarodowe warsztaty pod hasłem „Unexpected trip to Havirov” dla studentów z 4 krajów – Czech, Polski, Słowacji i Węgier. Studenci malarstwa i rysunku z europejskich uczelni przez kilka dni pracowali wspólnie nad wystawą na dworcu w Hawierzowie.

Wystawa trwa od 20.03 do 18.04.2016, Galeria Radost, Hlavni Trida 31a, Hawierzów

Organizatorzy: Ela Chmiel (Dul Architektury), Igor Przybylski (ASP Warszawa),

Wszyscy uczestnicy warsztatów i wystawy:

Nóri Lajkó, Emese Kádár, András Szűcs, Anna Sztanislaus, Ádám Széll, Adam Siekel, Ivana Mojšová, Barbora Benková, Denisa Slavkovská, Dominik Hlinka, Vojtěch Kovařík, Filip Nádvorník, Veronika Drastíková, Ondřej Houštava, Tomáš Teper, Zuzanna Litawińska, Yui Akiyama, Joanna Dziduch, Szaweł Płóciennik, Mateusz Pawlak, Igor Przybylski, Klaudia Kosziba, Libor Novotny, Jozsef Attila Erdody.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017