Projekt Aleksandry Gos wśród finalistów w Strefie Studenta

Projekt Aleksandry Gos

Studentka ASP w Warszawie w finale konkursu Strefa Studenta w kategorii “Głosowanie Internautów”. Głosowanie na najciekawsze opakowania odbyło się w dniach 14-21 marca. Konkurs organizwany jest w ramach 8. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innpovations, które odbędą się w dniach 12-13 kwietnia w EXPO XXI Warszawa.

W konkursie wzięli udział studenci z całej Polski, którzy udowodnili, iż młodym ludziom nie brakuje energii i dobrych pomysłów.

Prezentujemy laureatów “Głosowania Internautów”:

I miejsce – „TOSTER” autorstwa Julii Rekowskiej, studentki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

II miejsce – „Hang On – take away soap” autorstwa Aleksandry Gos, studentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

III miejsce – „Opakowanie na truskawki” autorstwa Ireny Rosiak, studentki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

Pozostałe prace można obejrzeć w galerii na profilu Facebooku Targów Packaging Innovations.

Który z uczestników zdobędzie uznanie w „Głosowaniu Profesjonalistów” i otrzyma nagrodę pieniężną? Tego dowiemy się już niebawem podczas 8. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations w dniach 12-13 kwietnia 2016 r.

Rejestracja online pozwala na bezpłatny udział w targach, prezentacjach i warsztatach.

Miejsce targów: EXPO XXI Warszawa ul. Prądzyńskiego 12/14 01-222 Warszawa

Godziny otwarcia targów: 12 kwietnia 2016 (wtorek): 10:00-16:30 13 kwietnia 2016 (środa): 10:00-16:00

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017