Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Spotkanie informacyjne, a następnie wspólne zwiedzanie Wystawy prac studentów na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie – najlepsza okazja do poznania programu studiów i pozytywnych rezultatów kształcenia na Wydziale. Wykładowcy i studenci przedstawią ścieżkę edukacyjną przygotowującą do pracy w zawodzie projektanta wnętrz, odpowiedzą na pytania o artystyczne i techniczne przedmioty, prowadzone na Wydziale. Spotkanie dla kandydatów na studia niestacjonarne (licencjackie i magisterskie) – przed okresem rekrutacji, a także dla osób zainteresowanych kandydowaniem na studia stacjonarne w przyszłości (rekrutacja w 2017r.).
Budynek Wydziału Architektury Wnętrz, ul. Myśliwiecka 8 Warszawa – wejście od ulicy Hoene Wrońskiego.

Więcej informacji na Facebook’u.