Wystawa prac studentów i absolwentów Pracowni Ilustracji

Opublikowano 20 maja 2016

STWORY i POTWORY

Do końca maja w Galeria Uniwersytetu Warszawskiego (Pałac Kazimierzowski) oglądać można wystawę prac studentów i absolwentów Pracowni Ilustracji ASP Warszawa oraz rysunków profesora Zygmunta Januszewskiego.

Wystawa jest efektem 3-miesięcznych warsztatów z (szeroko rozumianego) komiksu towarzyszących konferencji Chasing Mythical Beasts & The Reception of Creatures from Graeco-Roman Mythology in Children & Young Adults & Culture as a Transformation Marker.

Organizacja: Katarzyna Marciniak (Wydział „Artes Liberales” UW), Tomasz Strączek (Galeria UW), Agata Dudek i Jan Rusiński (ASP Warszawa), Fundacja ILLUSTRO im. Zygmunta Januszewskiego.