Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

W galerii „HOL” Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, prezentowane są prace studentów, absolwentów i dydaktyków Pracowni Technik Odlewnictwa Artystycznego Wydziału Rzeźby ASP Warszawa.

Wystawa potrwa do 6 czerwca b.r.

Ta prezentacja jest kolejnym przeglądem Pracowni. Przedstawia realizacje o szerokim spektrum wypowiedzi artystycznej. Czterdzieści prac wykonanych w brązie, aluminium, żeliwie; zróżnicowana forma i tematyka prac odzwierciedla zaangażowanie, inwencję twórczą uczestników przeglądu. Efekt pracy dopełnia film prezentowany na wystawie.

Od dnia 8.06.2016 wystawę będzie można oglądać w Zespole Szkół Plastycznych w Lublinie.

Prowadzący pracownię: dr Mieczysław Kozłowski, ad. I stopnia Andrzej Łopiński, mgr Tomasz Krzpiet.

Tagi: