Początek współpracy z The Universidad Autonoma de San Luis Potosi

Prof. Paweł Nowak w imieniu rektora ASP w Warszawie prof. Adama Myjaka podpisał w The Universidad Autonoma de San Luis Potosi w Meksyku list intencyjny dotyczący przyszłej współpracy.

Do 7 października w Meksyku odbywają się dwa artystyczne wydarzenia, w których Polska jest gościem honorowym: Międzynarodowy Kongres Designu w San Luis Potosi oraz Międzynarodowe Biennale Plakatu w Mexico City.
Na zaproszenie organizatorów podczas kongresu oraz biennale dydaktycy z warszawskiej ASP: Justyna Czerniakowska, Aleksandra Kot oraz Ryszard Kajzer prowadzą warsztaty z projektowania graficznego.  Swój wykład podczas konferencji zaprezentował prof. Lech Majewski.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017