Studentki i absolwentki Wydziału Scenografii laureatkami w konkursie im. Jerzego Moskala

W Centrum Scenografii Polskiej w Katowicach na ogólnopolskim Konkursie dla studentów o Nagrodę im. Jerzego Moskala na 3 nagrody i 4 wyróżnienia studentki i absolwentki Wydziału Scenografii otrzymały 3 nagrody i 2 wyróżnienia.

Nagrody przyznało jury w składzie: Katarzyna Borkowska, Jerzy Murawski, Magdalena Musiał, Lech Raczak oraz Agnieszka Kołodziej-Adamczuk, reprezentująca Centrum Scenografii Polskiej Oddział Muzeum Śląskiego w Katowicach.

Nagrody:

Oliwia Waligóra (dyplom licencjacki – promotor dr Katarzyna Sobańska)

Julita Goździk (projekt zrealizowany – “Flupy ewolucjy” w reżyserii Agaty Dyczko w Teatrze Powszechnym im. Z. Hübnera w Warszawie).

Wyróżnienia:

Małgorzata Iwaniuk (dyplom magisterski – promotor dr hab. Dorota Kołodyńska)

Paula Kukla (dyplom magisterski – promotor dr hab. Paweł Dobrzycki)

Nagroda Sekcji Scenografów ZASP im. Andrzeja Pronaszki dla wyróżniającego się młodego scenografa – Julita Goździk.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017