Projekt Hanny Dyrcz zakwalifikowany do finału Information is Beautiful Awards

Projekt Hanny Dyrcz, studentki 5. roku na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie został zakwalifikowany do ścisłego finału najważniejszego międzynarodowego konkursu na wizualizacje danych, Information is Beautiful Awards.

Do pierwszego etapu konkursu zakwalifikowano 780 zgłoszeń z całego świata. Do kolejnego etapu przeszło 380 prac, a w ostatnim, końcowym etapie (Shortlist) pozostało już tylko 117 prac.

Wyżej wspomniany projekt Raportu Rocznego ERGO Hestii jest jedyną kreacją z Polski i znalazł się w gronie wielu cenionych marek, jak m.in. Google, Reuters, IBM Research Lab, The Guardian, CNN, Bloomberg, The Washington Post.

Zachęcamy do zapoznania się z projektem oraz do głosowania – kliknij

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez jury składające się z 20 ekspertów w dziedzinie wizualizacji danych oraz na podstawie publicznego głosowania, otwartego do 27 października. Każdy może zagłosować online na jeden projekt w danej kategorii. Raport Hanny Dyrcz walczy o nagrodę wraz z 12 innymi pracami w kategorii „Unusual”.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018