Spotkanie informacyjne dla kandydatów na pierwszy rok studiów na Wydziale Wzornictwa

Zapraszamy na spotkanie informacyjne wszystkie osoby zainteresowane podjęciem studiów na Wydziale Wzornictwa (SPECJALNOŚĆ PROJEKTOWANIE PRODUKTU I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ oraz PROJEKTOWANIE UBIORU).

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 7 grudnia 2017 r. o godzinie 17.00, w budynku ASP przy ul. Myśliwieckiej 8, w sali 0.3 na parterze.

Prowadzący: PRODZIEKAN, prof. Wojciech Małolepszy, prof. Wojciech Wybieralski oraz Janusz Noniewicz, Kierownik Katedry Mody. Kandydaci będą mogli uzyskać informacje o studiach na Wydziale Wzornictwa, o kursie przygotowawczym oraz o bezpłatnych konsultacjach.

Szczegółowe informacje – kliknij

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018