Zapraszamy na konferencję naukową „Idee graficznego myślenia”

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Rada Artystyczno-Programowa Wydziału Grafiki IMPRINT 2017 mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w konferencji naukowej „Idee graficznego myślenia”, która odbędzie się w ramach 4. edycji IMPRINT 2017 Międzynarodowe Triennale Sztuk Graficznych im. T. Kulisiewicza w Warszawie.

Konferencja rozpocznie się 15 grudnia 2017 o godz. 10.30 w Sali Kinowej Wydziału Grafiki ASP w Warszawie.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że tegoroczna odsłona IMPRINT 2017 odbędzie się  w nowej formule. Obok wystawy w Galerii Spokojna pt. „Idee graficznego myślenia”, ważnym punktem programu będzie kuratorska ekspozycja „Fantastyczne Pułapki” w Salonie Akademii przygotowana przez dr Katarzynę Urbańską, która zaprezentuje dwie osobowości twórcze związane z grafiką artystyczną.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017