Podpisano porozumienie o współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Opublikowano 11 stycznia 2018

Dr hab. Wojciech Włodarczyk  – Dziekan Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną 4 grudnia 2017 r. podpisał w imieniu Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie prof. Adama Myjaka porozumienie z Muzeum Sztuki Nowoczesnej  reprezentowanym przez Panią Dyrektor Joannę Mytkowską.

Porozumienie zakłada szeroką współpracę obydwu instytucji  m.in. w zakresie realizacji spotkań dyskusyjnych, wykładów otwartych, warsztatów, praktyk dla studentów Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną, planowania i realizacji projektów badawczych oraz wydawniczych, z udziałem kadry naukowej Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną ASP .