Zakończenie pierwszej edycji Studiów Podyplomowych Wydziału Architektury Wnętrz

Opublikowano 4 lipca 2018

26 czerwca 2018 roku nastąpiło zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Wydziału Architektury Wnętrz Kolor w kreacji wnętrza. Uroczystość miała miejsce w Budynek Akademii Sztuk Pięknych przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37.

Udział wzięli : Prorektor Akademii Sztuk Pięknych prof. Wiktor Jędrzejec Dziekan Wydziału Architektury Wnętrz prof. ASP Bazyli Krasulak, Kierownik Studiów prof. ASP dr hab. Joanna Walendzik-Stefańska, asystent mgr Anna Krzemińska, dr Antoni Grabowski, mgr Joanna Szczechura oraz absolwentki studiów z rodzinami.

Aulę przygotował p. Jan Przybyszewski, a mgr Anna Zagórska zapewniła serwis foto.