ARCHITEKTURA MIASTA. DIALOG I DOŚWIADCZANIE. Konferencja Wydziału Architektury Wnętrz

Opublikowano 23 stycznia 2019

Ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja naukowa poświęcona zagadnieniu architektury miasta jako przestrzeni dialogu i doświadczeń zmysłowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej interdyscyplinarnej konferencji naukowej ARCHITEKTURA MIASTA. DIALOG I DOŚWIADCZANIE, poświęconej zagadnieniu architektury miasta jako przestrzeni dialogu i doświadczeń zmysłowych.

Konferencja organizowana jest przez Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i odbędzie się 5. kwietnia 2019 w Auli warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych przy Krakowskim Przedmieściu 5.

Szczegółowe informacje o Konferencji  znajdują się na stronie architekturamiasta.asp.waw.pl