grafika Dni Otwarte Online - ASP w Warszawie

Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022

Opublikowano 16 kwietnia 2021

Już niebawem rusza rekrutacja na rok akademicki 2021/2022, która będzie przebiegać w trybie zdalnym! Wszystkie osoby zainteresowane studiowaniem na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych serdecznie zapraszamy na specjalnie w tym celu przygotowaną stronę internetową, poświęconą przygotowaniom do egzaminów wstępnych na naszą Uczelnię: dniotwarte.asp.waw.pl.

Dni Otwarte Online 2021

W związku z panującą pandemią COVID19 i reżimem sanitarnym niestety nie możemy Was gościć w naszych lokacjach i podzielić się wspaniałą atmosferą towarzyszącą tworzeniu sztuki. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań abyście mogli doświadczyć jej zdalnie dzięki Dniom Otwartym Online ASP w Warszawie.

W ramach tych wydarzeń Kandydatkom i Kandydatom na studia oferujemy m.in. możliwość konsultacji teczek online, uczestniczenia w wykładach i spotkaniach online z wykładowczyniami, wykładowcami i władzami uczelni. Polecamy Waszej uwadze także: filmy i oprowadzania online po wszystkich wydziałach, najnowszą edycję INFORMATORA ASP w Warszawie, newsletter Coming Out 2020 – flagowego wydarzenia Akademii, prezentującego dokonania artystyczne Absolwentek i Absolwentów, czyli Najlepsze Dyplomy ASP w Warszawie, FAQ rekrutacyjne i inne materiały przydatne podczas egzaminów wstępnych.

Zapraszamy Was do śledzenia harmonogramu wydarzeń na poszczególnych wydziałach na dniotwarte.asp.waw.pl! Oglądajcie, uczestniczcie w spotkaniach, prezentujcie swoje prace i śmiało zadawajcie pytania. Jesteśmy do waszej dyspozycji!

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie oferuje wszystkim utalentowanym plastycznie młodym ludziom stanie się artystą, a nie natchnionym rzemieślnikiem.

Nasza uczelnia dzięki ponad stuletniej działalności zapewnia adeptom możliwość rozwoju artystycznego oraz doskonalenia talentu na jednym z dziewięciu kierunków kształcenia w dyscyplinie sztuk plastycznych i konserwacji dzieł sztuki.

Nasi dydaktycy pozwolą na realizację Waszych pasji i dołożą wszelkich starań, aby wspierać w dążeniu do wymarzonego celu. Jesteśmy otwarci na dialog ze studentkami i studentami, dlatego doskonalimy nasze programy nauczania, dostosowując się do potrzeb dzisiejszego rynku pracy.

Gorąco zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z szerokim wachlarzem możliwości rozwoju artystycznego. Jest to dla Was możliwość, aby językiem sztuki zamanifestować swoje zdanie, a także wszystko to, co obecnie jest ważne i konieczne do zauważenia. Serdecznie zapraszam” – Prorektor ds. studenckich i jakości kształcenia dr hab. Barbara Kowalewska, prof. ASP.

Zapraszamy też do oglądania krótkich filmów, w których przybliżamy wydziały ASP w Warszawie: jak je widzą absolwenci i absolwentki, a jak wykładowcy i wykładowczynie? To opowieści nie tylko o specjalnościach, ofercie dydaktycznej i modelach kształcenia, lecz także o istocie  poszczególnych dyscyplin sztuki. Absolwenci i absolwentki wspominają atmosferę studiów i  opowiadają o doświadczeniach w poszukiwaniu własnych ścieżek artystycznych.
Realizacja: Jakub Wróblewski, Antoni Domański.

Autorki identyfikacji graficznej: Zuzanna Jadczyk, Urszula Mierzwa, Magdalena Sych

Wydarzenia w ramach Dni Otwartych Online ASP w Warszawie: