Konkurs ASP w Warszawie

Opublikowano 19 kwietnia 2021

Rusza konkurs ASP w Warszawie: ZAPROJEKTUJ UPOMINEK OD AKADEMII.
Jeśli studiujecie lub ukończyliście studia na naszej uczelni (nie później niż 2018 roku), ten konkurs jest właśnie dla Was! Na zgłoszenia czekamy od teraz do 30 listopada 2021 roku. Czas start!

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie oryginalnego przedmiotu (obiektu), wyrażającego wartości Akademii, który posłuży jako upominek od Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przy wielu uczelnianych okazjach.

Na zgłoszenia i prace w formie: makiet produktu, plansz formatu A2, prezentacji czy filmów mp4, spełniających (koniecznie!) warunki regulaminu konkursu czekamy już teraz do 30 listopada  2021 roku. Nie zwlekajcie! Czekamy na projekty studentek/absolwentek i studentów/absolwentów ze wszystkich Wydziałów.

Więcej informacji pozyskacie drogą mailową: konkurs.upominek@asp.waw.pl
Czekamy na Wasze zgłoszenia!