Zaproszenie do Konkursu ASP w Warszawie

Konkurs ASP w Warszawie

Opublikowano 29 września 2021

Uwaga, uwaga: wiosną 2021 zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie ASP w Warszawie: ZAPROJEKTUJ UPOMINEK OD AKADEMII. Jeśli studiujecie lub ukończyliście studia na naszej uczelni (nie później niż 2018 roku), ten konkurs jest właśnie dla Was!

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2021 roku. Nie przegapcie!

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie oryginalnego przedmiotu (obiektu), wyrażającego wartości Akademii, który posłuży jako upominek od Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie przy wielu uczelnianych okazjach.

Na zgłoszenia i prace w formie: makiet produktu, plansz formatu A2, prezentacji czy filmów mp4, spełniających (koniecznie!) warunki regulaminu konkursu czekamy do 30 listopada 2021 roku. Nie zwlekajcie! Czekamy na projekty studentek/absolwentek i studentów/absolwentów ze wszystkich Wydziałów.

Więcej informacji pozyskacie drogą mailową: konkurs.upominek@asp.waw.pl
Czekamy na Wasze zgłoszenia!