Wsparcie psychologiczne dla studentów / studentek, doktorantów / doktorantek oraz nauczycieli / nauczycielek akademickich

Opublikowano 10 listopada 2021

Do 31 grudnia 2021 studenci / studentki, doktoranci / doktorantki oraz nauczyciele akademiccy / nauczycielki  akademickie mają możliwość skorzystania z profesjonalnej, bezpłatnej pomocy psychologicznej.

Osoby, które odczuwają potrzebę wsparcia mogą umówić się na konsultację telefoniczną lub online świadczoną przez Akademicką Poradnię Psychologiczną, działającą przy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

W celu zapisywania się na konsultację z psychologami/psychoterapeutami, prosimy o przesłanie maila do mgr Marty Łukaszewskiej na adres: mlukaszewska@aps.edu.pl

Dla ułatwienia procesu rejestracji prosimy o podanie informacji dotyczącej Państwa przynależności do określonej grupy akademickiej: student / studentka, doktorant / doktorantka, nauczyciel akademicki / nauczycielka akademicka ASP w Warszawie.

Terminy konsultacji są ustalane indywidualnie z konsultantem po zapisie u Kierownik Poradni.

Informacje dodatkowe:

• oferowana pomoc jest bezpłatna i ma charakter konsultacji, poradnictwa, interwencji, nie jest możliwa psychoterapia;
  • w ramach pomocy psychologicznej możliwe są maksymalnie 3 konsultacje dla jednej osoby;
  • konsultacje odbywają się w trybie online (MS TEAMS) lub telefoniczne, czas trwania 50 min;
  • przy zapisach liczy się kolejność zgłoszeń