Akademia Sztuk Pięknych

w Warszawie

Dyżury on-line semestr zimowy 2021/2022

Opublikowano 17 listopada 2021

Dyżury odbywają się zdalnie, osoby które chcą w danym terminie porozmawiać z  lektorem zgłaszają taką chęć mailowo przynajmniej 1 dzień wcześniej i czekają na linka. 

Janina Furgał (janina.furgal@asp.waw.pl)  

czwartek dyżur stacjonarny – godz. 9.30 – 10.00  

7.11 – godz.18.00 – 19.00, 17.11 – godz.19.00 – 20.00, pozostałe dyżury we wtorki godz.  9.00-10.00, (dyżury on-line), 

Magdalena Potts (magdalena.potts@asp.waw.pl)  

wtorek godz. 9.00 – 9.45  

Michał Okólski (michal.okolski.asp.waw.pl)  

poniedziałek godz. 17.45 – 18.30 

Agata Płaskowicka (agata.plaskowicka@asp.waw.pl)  

poniedziałek godz. 9.00 – 10.00  

Mariola Pachnia (mariola.pachnia@asp.waw.pl

poniedziałek godz.17.00 – 18.00  

Aleksandra Januszewska (aleksandra.januszewska@asp.waw.pl)  

poniedziałek godz.9.00 – 9.45 

Inez Szachułowicz (inez.szachulowicz@asp.waw.pl

czwartek godz. 9.15 -10.15 

Małgorzata Wujec (malgorzata.wujec@asp.waw.pl)  

środa godz.10.15 – 11.00

Filip Łopuski (filip.lopuski@asp.waw.pl)  

poniedziałek godz. 9.00 – 10.00 

Alina Kruszewska (alina.kruszewska@asp.waw.pl)

wtorek godz. 9.00 – 9.45 

Marcin Stachurski (marcin.stachurski@asp.waw.pl )

środa godz. 18.00-18.45 

Hanna Kaczmarczyk (hanna.kaczmarczyk@asp.waw.pl)

środa godz. 9.00 – 10.00