Akademia Sztuk Pięknych

w Warszawie
Herb Rzeczypospolitej PolskiejProjekty dofinansowane ze środów Unii Europejskiej - link Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - link

Dyżury on-line w sesji semestru zimowego 2021/2022

Opublikowano 2 lutego 2022

Dyżury odbywają się zdalnie, osoby które chcą w danym terminie porozmawiać z lektorem zgłaszają taką chęć mailowo przynajmniej 1 dzień wcześniej i czekają na linka.

Janina Furgał (janina.furgal@asp.waw.pl)
2.02 dyżur stacjonarny – godz. 11.00 – 12.00 , 9.02 dyżur zdalny – godz. 11.00 – 12.00

Magdalena Potts (magdalena.potts@asp.waw.pl)
3.02,10.02 godz. 9.00 – 9.30

Michał Okólski (michal.okolski.asp.waw.pl)
4.02, 8.02 godz. 9.00 – 9.45

Agata Płaskowicka (agata.plaskowicka@asp.waw.pl)
31.01, 7.02 godz. 9.00 – 10.00

Mariola Pachnia (mariola.pachnia@asp.waw.pl)
31.01, 7.02 godz.18.00 – 19.00

Aleksandra Januszewska (aleksandra.januszewska@asp.waw.pl)
3.02, 10.02 godz.9.00 – 9.45

Małgorzata Wujec (malgorzata.wujec@asp.waw.pl)
2.02, 8.02 godz.13.00 – 13.45

Filip Łopuski (filip.lopuski@asp.waw.pl)
2.02,9.02 godz. 9.00 – 10.00

Alina Kruszewska (alina.kruszewska@asp.waw.pl)
1.02,8.02 godz. 9.00 – 9.45

Marcin Stachurski (marcin.stachurski@asp.waw.pl )
4.02, 11.02 godz. 9.00-10.00

Hanna Kaczmarczyk (hanna.kaczmarczyk@asp.waw.pl)
31.01, 7.02 godz. 20.00 – 21.00