Akademia Sztuk Pięknych

w Warszawie
Herb Rzeczypospolitej PolskiejProjekty dofinansowane ze środów Unii Europejskiej - link Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - link

Plan zajęć w semestrze letnim 2021/22

Opublikowano 14 kwietnia 2022

 

(Zgodnie z Komunikatem Nr 1 / 2021 Kanclerza Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie z dnia 27 września 2021 r. lektoraty odbywają się w formie zdalnej)

mgr Janina Furgał – język rosyjski
środa godz. 7.30 – 9.00 II rok
czwartek godz. 7.30 – 9.00 I rok

mgr Filip Łopuski – język włoski
poniedziałek godz.7.30-9.00 III rok
poniedziałek godz. 18.00-19.30 II rok, gr. A
wtorek godz. 7.30-9.00 I rok
czwartek godz.18.00-19.30 II rok, gr. B

mgr Agata Płaskowicka – język angielski i język francuski
czwartek godz.7.30-9.00 jęz. francuski A1/A2 II rok (kontynuacja grupy 0)
wtorek godz.7.30-9.00 jęz. francuski B1 I rok(nowa grupa)
poniedziałek godz. 7.30-9.00 jęz. angielski C1 III rok
środa godz.18.00-19.30 jęz. francuski B1 II i III rok
poniedziałek godz.18.00-19.30 jęz. francuski B2 II i III rok

mgr Mariola Pachnia – język angielski
poniedziałek godz. 18.00- 19.30 II rok B2
poniedziałek godz. 19.30 – 21.00 III rok B2
wtorek godz. 18.00-19.30 III rok B2
wtorek godz. 19.30 – 21.00 II rok C1
środa godz. 7.30 – 9.00 II rok C1
środa godz. 18.00 – 19.30 II rok B2

mgr Małgorzata Wujec – język angielski
wtorek godz. 18.00-19.30 III rok
środa godz. 18.00-19.30 III rok
piątek godz. 18.00-19.30 III rok

mgr Marcin Stachurski – język niemiecki
poniedziałek godz. 7.30 – 9.00 B1
poniedziałek godz. 18.30 – 20.00 A2
środa godz. 18.30 – 20.00 A1

mgr Hanna Kaczmarczyk – język angielski
poniedziałek godz. 7.30-9.00 I rok
środa godz.7.30-9.00 B2
czwartek godz. 7.30-9.00 I rok
piątek godz.7.30 – 9.00 (poziom C1 II rok)

mgr Magdalena Potts – język angielski
wtorek godz. 7.30-9.00 I rok
poniedziałek godz.7.00 –8.30 C1 III rok
czwartek godz. 7.00-8.30 C1 III rok

mgr Aleksandra Januszewska – język angielski
poniedziałek godz. 7.30-9.00 I rok
poniedziałek godz.18.00 –19.30 I rok
środa godz.7.30 – 9.00 (poziom B2 II rok)
środa godz. 18.30 – 20.00 I rok
wtorek godz.18.00 –19.30 I rok

mgr Alina Kruszewska – język włoski
wtorek godz. 7.30-9.00 I rok

mgr Monika Tokarczyk
wtorek godz.7.30 – 9.00 ( poziom B2 II rok)
wtorek godz.7.30 – 9.00 ( poziom B2 II rok)
czwartek godz.18.15 – 19.45 (poziom B2 II rok + I rok )
piątek godz. 14.00 – 15.30 WW B2+