grafika Dni Otwarte 2022: Stacjonarnie / Online, Identyfikacja graficzna: Agata Dudzińska

Rekrutacja: czas start

Opublikowano 17 maja 2022

5. maja ruszył nabór na stacjonarne studia pierwszego stopnia oraz stacjonarne jednolite studia magisterskie na rok akademicki 2022/2023 w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Rejestracja kandydatur będzie możliwa do 9 czerwca do godz. 13.00. Nie przegapcie terminu!

Dnia 17 maja opublikowano zadania do teczki dla Kandydatów na kierunek Grafika na stacjonarne jednolite studia magisterskie. Więcej znajdziesz pod linkiem:

Gdzie można aplikować?

Możecie aplikować na: Malarstwo, Rzeźbę, Grafikę, Architekturę Wnętrz, Konserwację i Restaurację Dzieł Sztuki, Wzornictwo, Scenografię, Sztukę Mediów oraz Badania Artystyczne.

Zwróćcie uwagę, że:

• Kandydatki i kandydaci na kierunki: Rzeźba, Architektura Wnętrz, Wzornictwo i Sztuka Mediów przygotowują teczkę z wymaganymi pracami oraz portfolio cyfrowe będące jej odzwierciedleniem. Szczegóły na stronie rekrutacja.asp.waw.pl.
  • Kandydatki i kandydaci na kierunki Sztuka Mediów i Wzornictwo w teczce oraz w portfolio cyfrowym muszą zamieścić prace na zadany temat. Szczegóły znajdziesz na stronie poświęconej rekrutacji na Wydział Sztuki Mediów oraz rekrutacji na Wydział Wzornictwa
  • Kandydatki i kandydaci na kierunek Grafika muszą zamieścić w teczce pracę plastyczną będącą odpowiedzią na jedno zadanie wybrane spośród trzech. Tematy tych zadań będą opublikowane przed 20 maja pod linkiem na stronie poświęconej rekrutacji na Wydział Grafiki.

Filmy o wydziałach:

Zachęcamy do obejrzenia filmów, w których przybliżamy wydziały ASP w Warszawie: jak je widzą absolwenci i absolwentki, a jak wykładowcy i wykładowczynie? To opowieści nie tylko o specjalnościach, ofercie dydaktycznej i modelach kształcenia, ale także o istocie poszczególnych dyscyplin sztuki. Absolwenci i absolwentki wspominają atmosferę studiów i opowiadają o doświadczeniach w poszukiwaniu własnych ścieżek artystycznych. Realizacja i montaż: Jakub Wróblewski, Antoni Domański, Piotr Kucia, Jaśmina Wójcik.