Akademia Sztuk Pięknych

w Warszawie
Herb Rzeczypospolitej PolskiejProjekty dofinansowane ze środów Unii Europejskiej - link Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - link

Dyżury on-line semestr letni 2021/2022

Opublikowano 6 czerwca 2022

Dyżury on-line w sesji semestru letniego 2021/2022

Dyżury odbywają się zdalnie, osoby które chcą w danym terminie porozmawiać z lektorem zgłaszają taką chęć mailowo przynajmniej 1 dzień wcześniej

mgr Janina Furgał –  Kierownik SJO (janina.furgal@asp.waw.pl) – dyżury stacjonarne

19 maja 10.30 – 11.30 

26 maja 10.00 -11.00

1 czerwca 9.15- 10.30

7 czerwca 10.00 – 11.00

14 czerwca 10.00 – 11.00

23.06 – 10.00-10.45

29.06 – 12.00 – 13.00

 

mgr Magdalena Potts (magdalena.potts@asp.waw.pl) 

9,13.06 godz. 8.00 – 9.00

 

mgr Agata Płaskowicka (agata.plaskowicka@asp.waw.pl)

6,13,20.06  godz. 9.00 – 10.00

 

mgr Mariola Pachnia (mariola.pachnia@asp.waw.pl)

6,13,20.06  godz.17.00 – 18.00

 

mgr Aleksandra Januszewska (aleksandra.januszewska@asp.waw.pl)

6,13,20.06  godz.10.00 – 11.00

 

mgr Alina Kruszewska (alina.kruszewska@asp.waw.pl)

7,14,24.06 godz. 9.00 – 9.45

 

mgr Marcin Stachurski  (marcin.stachurski@asp.waw.pl )

6,13,20.06  godz. 8.30-9.30

 

Hanna Kaczmarczyk (hanna.kaczmarczyk@asp.waw.pl)

6,13,20.06  godz. 9.00 – 10.00

 

Małgorzata Wujec (malgorzata.wujec@asp.waw.pl)

10.06,17.06 piątek  godz.17.00 – 17.45