Herb Rzeczypospolitej PolskiejProjekty dofinansowane ze środów Unii Europejskiej - link Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego - link
grafika Dni Otwarte 2022: Stacjonarnie / Online, Identyfikacja graficzna: Agata Dudzińska

Rekrutacja w toku!

Opublikowano 9 czerwca 2022

Kandydatko/Kandydacie!
Już możesz zapoznać się z ogłoszeniami dotyczącymi egzaminu praktycznego!
Zapraszamy:

Filmy o wydziałach:

Zachęcamy do obejrzenia filmów, w których przybliżamy wydziały ASP w Warszawie: jak je widzą absolwenci i absolwentki, a jak wykładowcy i wykładowczynie? To opowieści nie tylko o specjalnościach, ofercie dydaktycznej i modelach kształcenia, ale także o istocie poszczególnych dyscyplin sztuki. Absolwenci i absolwentki wspominają atmosferę studiów i opowiadają o doświadczeniach w poszukiwaniu własnych ścieżek artystycznych. Realizacja i montaż: Jakub Wróblewski, Antoni Domański, Piotr Kucia, Jaśmina Wójcik.