Ta strona używa polityki Cookies (ciasteczek). polityka cookiesx

Akademia Sztuk Pięknych

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

Kancelaria

tel. 22 302-02-31

fax. 22 302-02-34

e-mail: dyrekcja@asp.waw.pl

Kanclerz 

mgr Michał Leszczyński

tel: (22) 320–02–31

fax: (22) 320–02–34

e-mail: kanclerz@asp.waw.pl

Rektorat

kierownik: Maria Widlińska

tel. 22 826 19 72, 22 826 21 14

fax. 22 320–02–14

e-mail: rektorat@asp.waw.pl  

Dział Nauczania

tel./fax. 22 826 73 85

tel. 22 320 02 18

e-mail: dn@asp.waw.pl  

Biblioteka Główna Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

dyrektor: p.o. Eugenia Katarzyna Krasińska-Kencka

tel. 22 32 00 227, 22 32 00 228

e-mail: biblioteka@asp.waw.pl  

Muzeum Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Dyrektor dr Jolanta Gola

tel. 22 32  00  205

e-mail:muzeum@asp.waw.pl   

Archiwum

kustosz: Dorota M. Kozielska

tel.: 22 329 02 19

e-mail: archiwum@asp.waw.pl  

Audytor wewnętrzny

Tomasz Skorupski

tel: 22 32 00 249

e-mail: tomasz.skorupski@asp.waw.pl  

Dom Plenerowy Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

Kierownik: Małgorzata Małolepszy

Dłużew 40 05–332 Siennica

tel. 25 799 25 85

tel. kom. +48 504 108 309

e-mail: malgorzata.malolepszy@asp.waw.pl          

Wydarzenia

Więcej

l>