Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

• Kiedy 19.12.2015 - 19.12.2015
  • Godzina 21:00

12308590_1104846276194453_6874837304488757622_n

Samorząd Studencki ASP w Warszawie i Bar Studio zapraszają 19 grudnia na imprezę z okazji 199 lat ASP.

„Cofamy się do roku 1816. Właśnie wtedy dzieje się coś bardzo ważnego – powstaje oddział UW pod kierunkiem Sztuk Pięknych. Na Krakowskim przedmieściu pojawiają się pierwsi studenci sztuki. Już nie trzeba wyjeżdżać do Paryża czy Wenecji. Mamy swoje miejsce w stolicy!

Jest rok 2015. Struktura uczelni zmieniła się niejednokrotnie,
ale my, studenci ASP, ciągle tworzymy trzon tej wyjątkowej szkoły. Dlatego, jako Samorząd, postanowiliśmy wraz z Barem Studio umożliwić wam wszystkim świętowanie tej „okrągłej” 199tej rocznicy.

Spodziewajcie się więcej! To pierwsze z planowanych wydarzeń, którymi chcemy wejść w trzecie stulecie warszawskich adeptów sztuk pięknych.

Zapraszamy wszystkich do świętowania!
Zagra Piosenka jest dobra na wszystko
Wejście za symboliczne 1,99 PLN

Dla pierwszych 199 gości, mogących poszczycić się legitymacją ASP, niespodzianka!

O 22.00 ogłosimy wyniki konkursu na naszą identyfikację wizualną.

Wydarzenie na facebooku
___

We`re back in 1816. A very important thing has just happened – a new department of Warsaw University was formed. It’s The Department of Fine Arts. A lot of new art students appear on Krakowskie Przedmieście. There`s no need to go to Paris or Venice – we have our own place in the capital!

It is 2015 now. The school has changed many times already, but we, the students of Academy of Fine Arts in Warsaw, still found the main part of this unique school. That`s why we, as the Students Autonomy, together with Bar Studio have decided to make it possible for You to celebrate our „round” 199th anniversary.

Expect even more than this! This is the first of the planned events, with which we want to enter the third century of adepts of fine arts in Warsaw.

We invite all of You to celebrate! The Piosenka jest dobra na wszystko DJs will play for You all night long!
To enter the party You only need a symbolic amount of money – 1,99 PLN.

The first 199th guests who can pride themselves with an ASP ID there will be honoured with a surprise!”

Samorząd Studentów ASP w Warszawie