Akademia Otwarta – inauguracja

Święto Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie!

Akademia Otwarta jest tradycyjną cykliczną, imprezą plenerową towarzysząca wystawie organizowanej na zakończeniu roku akademickiego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

W tym roku zmienia się formuła Akademii Otwartej – wystawa i imprezy towarzyszące potrwają tylko cztery dni!
Uroczysta inauguracja już 8 czerwca (czwartek) a wystawy otwarte będą do 11 czerwca 2017 (niedziela).

We wszystkich budynkach uczelni sale i pracownie są zamieniane w galerie prac studenckich, które można odwiedzać od rana do późnych godzin wieczornych. Zaprezentowanych zostanie kilka tysięcy prac. Zwiedzający mają możliwość bezpośredniego spotkania z młodymi twórcami oraz ich opiekunami – profesorami akademickimi.

Na wszystkie koncerty, wystawy i imprezy wstęp wolny!

Akademia Otwarta 8 czerwca 2017
dziedziniec ASP w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu 5