Artysta/Człowiek, wykład 1

ARTYSTA/CZŁOWIEK
Nowa psychologia życia artysty

Jak zadbać o siebie i własną kondycję psychiczną będąc artystą lub artystką?

Jak radzić sobie z emocjami, blokadami w twórczości i poczuciem, że zaraz nie wytrzymam sam/a ze sobą i z otaczającym mnie światem?

Zapraszamy Was do uczestnictwa w pilotażowej serii wykładów, warsztatów i indywidualnych spotkań z psychologiem na temat zdrowia i metod samorozwoju artystów. Dowiecie się, jak kondycja ciała i umysłu wpływa na potencjał twórczy i co zrobić, by zadbać o siebie, wzmocnić zdrowie i swój rozwój.

WYKŁAD 1 – CIAŁO
Czy wiecie, że ciało jest fundamentem stanu psychicznego człowieka? W jaki sposób oddychać i jaką pozycję ciała przyjąć, by kondycja psychiczna i potencjał twórczy były wolne od destrukcyjnych stanów psychicznych? Zapraszamy na wykład z elementami warsztatowymi.

Termin: 23 lutego 2017, czwartek, godz. 20.00
Miejsce: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, sala 1.01, 1 piętro, Wydział WZKW, Wybrzeże Kościuszkowskie 37

——————————————————————————–
Harmonogram wydarzeń ARTYSTA/CZŁOWIEK:

WYKŁAD 1 – CIAŁO /23 lutego 2017/
WYKŁAD 2 – UMYSŁ /23 marca 2017/
WYKŁAD 3 – POTENCJAŁ TWÓRCZY /27 kwietnia 2017/

WARSZTATY – ARTYSTA/CZŁOWIEK /luty – maj 2017/
Grupa warsztatowa, podczas której poznamy psychologiczne metody wzmacniania ciała i umysłu oraz nauczymy się dbać o kondycję psychiczną i własną kreatywność. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy ruszą po pierwszym wykładzie /23 lutego 2017/. Więcej informacji wkrótce na FB.

INDYWIDUALNE SPOTKANIA z psychologiem /luty – maj 2017/
Każdy z nas – studentów i studentek ASP będzie miał możliwość odbycia indywidualnej sesji z psychologiem lub rozpoczęcia własnej psychoterapii. Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z Michaliną Izert – psycholog, która poprowadzi spotkania /kontakt poniżej/.
———————————————————————————
Prowadzenie: Michalina Izert /psycholog, członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej, absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Warszawie/

e-mail: michalina.izert@gmail.com
tel.: 504 287 425

Partner wydarzenia: Samorząd Studencki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie /Jasiek Garstka, Filip Madejski, Konstancja Górska/.

———————————————————————————
Wydarzenie jest pilotażową częścią programu pt. “ARTYSTA/CZŁOWIEK – nowa psychologia życia artysty”, opartego o naukową koncepcję psychospołecznego rozwoju artysty, którego autorką jest Michalina Izert.

Lokalizacja:

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017