Czy po ASP istnieje życie?

15317783_796305253841213_7361748122636423111_n

Problemowi startu w artystyczną dorosłość poświęcona jest druga w tym roku dyskusja magazynu „Szum”, która zarazem wieńczy wystawę najlepszych dyplomów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pt. „Coming out”. Naszymi gośćmi będą: prof. Paweł Nowak, inicjator wystawy, Wiktoria Wojciechowska, jedna z laureatek tegorocznego „Coming outu”, oraz galerzysta Dawid Radziszewski. Spotkanie poprowadzi Karolina Plinta.

15 grudnia, godz. 18, Galeria Salon Akademii
ul. Krakowskie Przedmieście 5 (wejście od ul. Traugutta), Warszawa

Czy po ASP istnieje życie? Pytanie to zadaje sobie niejeden student i prawie każdy absolwent uczelni artystycznej. Czy to, jak będzie wyglądało życie po ASP, zależy od artystów? Czy akademie przygotowują do sprawnego funkcjonowania we współczesnym świecie sztuki? A może nie powinny? Jakie warunki trzeba spełnić, by osiągnąć sukces po ukończeniu szkoły? I co sprawia, że tak niewielu absolwentów akademii może się nim pochwalić? Akademia, czy może sama natura świata sztuki?

+ na miejscu pojawi się jeszcze ciepły, piętnasty numer “Szumu”

(il. Wiktoria Wojciechowska, “Oddział dziewięciu zabitych i ośmiu rannych”, kolaż wykonany na zdjęciu z telefonu komórkowego jednego z żołnierzy, z serii “Sparks” – “Złote kolaże”, 2015)

Lokalizacja:

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem