“Ederly” – pokaz filmu

SYSTEMY NARRACYJNE
fb systemy narracyjne

Zapraszają na specjalny pokaz filmu EDERLY oraz panel dyskusyjny z udziałem reżysera Piotra Dumały i producentki Bożeny Krakówki, a także ekspertów: Poli Borkiewicz, Aleksandry Jerzmanowskiej oraz dr Kuby Mikurdy, który poprowadzi panel dyskusyjny. Surrealistyczna opowieść z pogranicza jawy i snu, nad którą unosi się duch Kafki, Schulza i Borgesa – „Ederly”, długo oczekiwany film fabularny Piotra Dumały, właśnie trafił do kin. Historię tajemniczego mężczyzny, który przybywa do tytułowego miasteczka, już wkrótce będzie można zobaczyć na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie.

Wstęp wolny!
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy poprzez stronę fb Systemów Narracyjnych(wiadomość).

Wydział Grafiki
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie