Nabór projektów

Pracownia Duży pokój przyjmuje zgłoszenia projektów artystycznych, które zostaną zaprezentowane w 2018 roku.
“Interesuje nas malarstwo, fotografia, grafika, instalacje, video art, performance, rzeźba… Prace przestrzenne, nietrwałe i video możemy pokazywać tylko w postaci jednorazowych wydarzeń, ponieważ sala zmienia swoje przeznaczenie czasem kilka razy dziennie. Dlatego proponujemy również wystawy jednodniowe, weekendowe i akcje wieczorne. “

Jak zgłosić propozycję?

Wyślij na adres duzypokoj@duzypokoj.org zgłoszenie zawierające konkretną propozycję wydarzenia/wystawy, którą chcesz pokazać (opis, zdjęcia prac, pdf, link) dodając też swoje cv/portfolio lub link do niego i podając w temacie hasło “Wystawy 2018”.
Bardzo ważne: propozycja musi zmieścić się w mailu o wadze max 10MB. Wideo tylko w postaci linków do materiałów! (Może to być link + hasło). Nie wysyłajcie nam plików do ściągnięcia o wadze 2GB prosimy.

Zasady organizacji wystaw i pracy u nas znajdziesz pod tym adresem: www.duzypokoj.org/sala-na-probe/
“Organizacja wystawy jest bezpłatna. Nie zapewniamy transportu i oprawy prac, poczęstunku na wernisażu (ale mamy zaplecze i kieliszki), wspieramy technicznie przy montażu i demontażu oraz koncepcyjnie przy aranżacji ekspozycji.”

Zgłoszenia do 07.01.2018
Ogłoszenie wyników: koniec stycznia

projekt plakatu: Karo Koto

www.duzypokoj.org
www.facebook.com/pracowniaduzypokoj

Lokalizacja:

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem