Kontakt

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

ul. Krakowskie Przedmieście 5
00-068 Warszawa
tel. (22) 320-02-00
fax. (22) 320-02-14
e-mail: rektorat@asp.waw.pl
NIP 525-000-86-66
REGON 000275777


Rektorat
Kierownik: Agnieszka Kuzło
tel: (22) 826-19-72, (22) 826-21-14
fax: (22) 320–02–14
e-mail: rektorat@asp.waw.pl
Redakcja Strony Internetowej
Redaktor Główny: Agnieszka Aleksiewicz
Redaktor Mediów Społecznościowych (Facebook): Katarzyna Błesznowska-Korniłowicz
Web Development: Bartosz Rzeźnicki
tel: (22) 320-02-72, (wew. 272)
e-mail: strona@asp.waw.pl
Dom Plenerowy ASP w Warszawie
Kierownik: mgr Małgorzata Małolepszy
Dłużew 40, 05–332 Siennica
tel: (25) 799-25-85, (48) 504-108-309
e-mail: malgorzata.malolepszy@asp.waw.pl
 
 
     

 Dział Nauczania                                   Kierownik: Joanna Rodzik
 tel:/fax: (22) 826 73 85
 tel: (22) 320-02-18
 e-mail: dn@asp.waw.pl
Dział Kadr i Płac
Kierownik: Anna Turek
Kadry:
Anna Turek
Magdalena Okuniewska
Teresa Wrotek
e-mail: kadry@asp.waw.pl
tel: (22) 826-75-81 ; (22) 320-02-26
Płace:
Urszula Wirska 
e-mail: urszula.wirska@asp.waw.pl
Magdalena Michalska
e-mail: magdalena.michalska@asp.waw.pl
tel: (22) 320-02-10
Muzeum ASP w Warszawie
Dyrektor: dr Jolanta Gola
tel: (22) 320-02-05
e-mail: muzeum@asp.waw.pl
 
 
Audytor wewnętrzny
Marek Mossakowski
tel: (22) 320-02-49
e-mail: marek.mossakowski@asp.waw.pl
Kancelaria
tel: (22) 320-02-31
fax: (22) 320-02-34
e-mail: dyrekcja@asp.waw.pl
Kanclerz
mgr Michał Leszczyński
tel: (22) 320–02–31
fax: (22) 320–02–34
e-mail: kanclerz@asp.waw.pl
 
 

Archiwum
Tomasz Weresa
tel: (22) 625-45-89, wew. 461
e-mail: archiwum@asp.waw.pl
Akademickie Biuro Karier
Ada Brzezińska
e-mail: ada.brzezinska@asp.waw.pl
Michał Opiłowski
e-mail: michal.opilowski@asp.waw.pl
tel.:(22) 320-02-17

Biblioteka Główna ASP w Warszawie
Dyrektor: dr Włodzimierz Daszewski
tel: (22) 320-02-27, (22) 320-02-28
e-mail: biblioteka@asp.waw.pl

www: biblioteka.asp.waw.pl

 
 

Towarzystwo Przyjaciół Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
tel: (22) 320-02-90
e-mail: tpasp@asp.waw.pl
Galeria Salon Akademii
tel: (22) 320-02-03, (22) 320-02-04
e mail: salonakademii@asp.waw.pl
biuro czynne: pn – pt, 10:00–16:00

 Dział Gospodarczy 

 tel: (22) 320-02-20

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem