Akademia Sztuk Pięknych

w Warszawie

Kontakt

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

ul. Krakowskie Przedmieście 5
00-068 Warszawa
tel. (22) 320-02-00
fax. (22) 320-02-14
e-mail: rektorat@asp.waw.pl
NIP 525-000-86-66
REGON 000275777

Rektorat

Kierownik: Agnieszka Kuzło
tel. (22) 826-19-72, (22) 826-21-14
fax. (22) 320–02–14
e-mail: rektorat@asp.waw.pl

Dział Nauczania

ul. Kra­kow­skie Przed­mie­ście 5, 00–068 War­sza­wa
BUDYNEK WYDZIAŁU MALARSTWA II PIĘTRO

W dniu 17/10/2019 Dział Nauczania będzie nieczynny z powodu całodniowego szkolenia.
Kierownik: Joanna Rodzik
tel. (22) 826 73 85
tel. (22) 320-02-18
e-mail: dn@asp.waw.pl

Godziny dla Studentów
poniedziałek: 12:00 – 14:00
wtorek: nieczynne
środa: 15:00 – 17:45
czwartek: 11:00 – 14:00
piątek: 12:00 – 14:00

Dział Kadr i Płac

Kierownik: Anna Turek

Kadry:
Anna Turek
Magdalena Okuniewska
Teresa Wrotek
e-mail: kadry@asp.waw.pl
fax. (22) 826-75-81, tel. (22) 320-02-26

Płace:
Urszula Wirska
e-mail: urszula.wirska@asp.waw.pl
tel. (22) 320-02-10
Magdalena Michalska
e-mail: magdalena.michalska@asp.waw.pl
tel. (22) 320-02-26

Kancelaria

tel. (22) 320-02-31
fax. (22) 320-02-34
e-mail: kancelaria@asp.waw.pl

Kanclerz

mgr Michał Leszczyński
tel. (22) 320–02–31
fax. (22) 320–02–34
e-mail: kanclerz@asp.waw.pl

Audytor Wewnętrzny

Zewnętrzny Usługodawca ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa e-mail: audytwewnetrzny@asp.waw.pl

Archiwum

Dyrektor: Tomasz Weresa
tel. (22) 625-45-89, wew. 461
e-mail: archiwum@asp.waw.pl
www: archiwum.asp.waw.pl

Redakcja Strony Internetowej

Redaktor Główny: Agnieszka Aleksiewicz
Web Development: Bartosz Rzeźnicki
e-mail: strona@asp.waw.pl

Wydawnictwo

ul. Krakowskie Przedmieście 5
00-068 Warszawa
tel. (22) 320 02 39
e-mail: sekcjawydawnicza@asp.waw.pl

Piotr Szymor
Katarzyna Olesińska

Dystrybucja
Maryla Ścibor Marchocka
tel. 502 549 834, 508 463 180
e-mail: dystrybucja@asp.waw.pl

Adres magazynu:
Wybrzeże Kościuszkowskie 37A/1
wejście przez bramę Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki

Muzeum ASP w Warszawie

Dyrektor: dr Jolanta Gola

tel. (22) 623-81-30
W związku z remontem gmachu, od 8 lipca 2019 roku, zbiory muzeum są niedostępne. Prosimy o kontakt e-mailowy – muzeum@asp.waw.pl

Biblioteka Główna ASP w Warszawie

Z powodu prac remontowych trwających w budynku – biblioteka zamknięta.
Dyrektor: dr Włodzimierz Daszewski
tel. (22) 320-02-27, (22) 320-02-28
e-mail: biblioteka@asp.waw.pl
www: biblioteka.asp.waw.pl

Towarzystwo Przyjaciół ASP w Warszawie

tel. (22) 320-02-90
e-mail: tpasp@asp.waw.pl

Galeria Salon Akademii

Centrum Praskie Koneser Pasaż Konesera
Plac Konesera 8, Warszawa

biuro czynne: wt – pt, 10:00 – 16:00
w trakcie wystawy galeria czynna: wt – pt 12:00 – 18:00, sb 12:00 – 16:00

e-mail: salonakademii@asp.waw.pl
www: salonakademii.asp.waw.pl

Redakcja Facebook’a

Katarzyna Błesznowska-Korniłowicz
e-mail: katarzyna.blesznowska@asp.waw.pl

Dom Plenerowy ASP w Warszawie

ul. Dłużew 40, 05–332 Siennica
tel. (+48) 504-108-309

Kierownik: mgr Małgorzata Małolepszy
e-mail: malgorzata.malolepszy@asp.waw.pl

Inspektor Ochrony Danych

ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa

Marek Mossakowski
tel. (22) 32 00 248
e-mail: iodo@asp.waw.pl

Biuro Promocji i Współpracy

Sekcja Promocji ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, 00-379 Warszawa
tel. (22) 623 81 30

Katarzyna Błesznowska-Korniłowicz
e-mail: katarzyna.blesznowska@asp.waw.pl
Agnieszka Aleksiewicz (serwis asp.waw.pl)
e-mail: agnieszka.aleksiewicz@asp.waw.pl

Akademickie Biuro Karier
ul. Spokojna 15, 01-044 Warszawa
tel. (22) 828 19 95
e-mail: abk@asp.waw.pl

Ada Markowska
Michał Opiłowski

Sekcja Współpracy Międzynarodowej ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, 00-379 Warszawa
tel. (22) 623 82 82

Inga Karczewska
e-mail: inga.karczewska@asp.waw.pl
Justyna Jabłońska
e-mail: justyna.jablonska@asp.waw.pl

Dział Artystyczno – Badawczy

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, 00-379 Warszawa

tel. (22) 827 21 99
Kierownik: dr Joanna Szymoniczek e-mail: joanna.szymoniczek@asp.waw.pl
Marcin Maciejowski
marcin.maciejowski@asp.waw.pl Ewa Kołodziejska ewa.kolodziejska@asp.waw.pl Marta Dziurzyńska marta.dziurzynska@asp.waw.pl Kalina Jaskólska-Gedevanidze kalina.jaskolska-gedevanidze@asp.waw.pl