Kontakt

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

ul. Krakowskie Przedmieście 5
00-068 Warszawa
tel. (22) 320-02-00
fax. (22) 320-02-14
e-mail: rektorat@asp.waw.pl
NIP 525-000-86-66
REGON 000275777

Rektorat
Kierownik: Maria Widlińska
tel. (22) 826-19-72, (22) 826-21-14
fax. (22) 320–02–14
e-mail: rektorat@asp.waw.pl

Redakcja Strony Internetowej
Redaktor Główny: Agnieszka Aleksiewicz
Redaktor Aktualności: Katarzyna Błesznowska-Korniłowicz
Web Development: Bartosz Rzeźnicki
Tel: 22-320-02-72, (wew. 272)
e-mail: strona@asp.waw.pl

Dom Plenerowy ASP w Warszawie
Kierownik: Małgorzata Małolepszy
Dłużew 40, 05–332 Siennica
tel. (25) 799-25-83/85, (48) 504-108-309
e-mail: malgorzata.malolepszy@asp.waw.pl
Dział Nauczania
tel./fax. (22) 826 73 85
tel. (22) 320-02-18
e-mail: dn@asp.waw.pl
Muzeum ASP w Warszawie
Dyrektor: dr Jolanta Gola
tel. (22) 320-02-05
e-mail: muzeum@asp.waw.pl
Audytor wewnętrzny
Marek Mossakowski
tel: (22) 320-02-49
e-mail: marek.mossakowski@asp.waw.pl
Kancelaria
tel. (22) 320-02-31
fax. (22) 320-02-34
e-mail: dyrekcja@asp.waw.pl
Archiwum
Tomasz Weresa
tel. (22) 625-45-89, wew. 461
e-mail: archiwum@asp.waw.pl
Biblioteka Główna ASP w Warszawie
Dyrektor: dr Włodzimierz Daszewski
tel. (22) 320-02-27, (22) 320-02-28
e-mail: biblioteka@asp.waw.pl
Kanclerz
mgr Michał Leszczyński
tel. (22) 320–02–31
fax. (22) 320–02–34
e-mail: kanclerz@asp.waw.pl
Akademickie Biuro Karier
Ada Brzezińska
e-mail: ada.brzezinska@asp.waw.pl
Michał Opiłowski
e-mail: michal.opilowski@asp.waw.pl
tel.:(22) 32 00 217
 
 
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017

Korzystamy z technologii ciasteczek. Przeglądając naszą stronę zgadasz się na używanie ich. Polityka cookies.Rozumiem