16.11.2021

DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA – DOTACJA CELOWA NA WYDATKI INWESTYCYJNE ZE ŚRODKÓW FINANSOWYCH MINISTRA KULTURY, DZIEDZICTWA NARODOWEGO I SPORTU POCHODZĄCYCH Z BUDŻETU PAŃSTWA

Dofinansowanie 530 855 zł

Całkowita wartość 530 855 zł

Poszerzenie oferty kulturotwórczej warszawskiej ASP – wielofunkcyjnego centrum kultury opartego na najważniejszych filarach rozwoju technologicznego w postaci:

1. Instalacji systemu audio-wideo w Pałacu Czapskich (urządzenia do transmisji audio-video przez sieć Ethernet wraz z matrycą do dystrybucji sygnału).
  2. Zakupu instalacji zestawu do digitalizacji bieżących prac studentów wykorzystywanego w realizacji prac studenckich, w celu dokumentowania zmian zachodzących w trakcie procesów konserwacji zabytków oraz realizacji własnych projektów artystycznych.
  3. Zakupu mobilnego zestawu do rejestracji wielokamerowej i streamingu pozwolającego na transmisję z każdego miejsca w Pałacu Czapskich i wydarzeń plenerowych na dziedzińcu na Krakowskim Przedmieściu.
  4. Zakupu i instalacji serwerów do przetwarzania danych audio-video pozwolającego na przechowywanie i przetwarzanie materiałów zrealizowanych w z wydarzeń organizowanych przez Akademię.