Rekrutacja 2024 – Komunikat nr 10 Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej

rekrutacja na rok akademicki 2024/2025

Komunikat nr 10 Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej z dnia 12 lipca 2024 roku
w sprawie zawieszenia naboru na kierunek Architektura Wnętrz na niestacjonarne studia pierwszego stopnia

Działając na podstawie pkt. III.8 Rozdziału VIII Regulaminu zasad i kryteriów przyjęć na studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na rok akademicki 2024/2025, Uczelniana Komisja Rekrutacyjna podjęła decyzję o zawieszeniu naboru i nieprzeprowadzaniu rekrutacji w terminie lipcowym na kierunek Architektura Wnętrz na niestacjonarne studia pierwszego stopnia na rok akademicki 2024/2025, ze względu na zgłoszenie się kandydatów na przedmiotowe studia w liczbie mniejszej niż dwie trzecie miejsc, przewidzianych limitem przyjęć.

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej ASP w Warszawie

dr hab. Barbara Kowalewska, prof. Uczelni