Adriaan Pannebakker laureatem nagrody im. prof. Karola Stryjeńskiego

27 kwietnia 2023 roku nagrodę im. prof. Karola Stryjeńskiego ufundowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie za najlepszy dyplom magisterski w roku akademickim 2021/2022 z rąk prof. Błażeja Ostoja Lniskiego – rektora ASP oraz prof. Krzysztofa Trusza – prezesa TP ASP odebrał mgr Adriaan Pannebakker.

Wręczono również pamiątkowe dyplomy dwóm dyplomantkom nominowanym do nagrody w I etapie konkursu. Nominacje otrzymały: mgr Wiktoria Dobrowolska i mgr Michalina Szydełko. Uroczystość odbyła się w sali kinowej Wydziału Grafiki w bardzo kameralnym gronie. ’

Udział wzięli: laureaci konkursu, prof. Błażej Ostoja Lniski – rektor ASP, prof. Tomasz Milanowski – Dziekan Wydziału Malarstwa, dr hab. Rafał Rychter prof. uczelni – Dziekan Wydziału Rzeźby,  dr hab. Piotr Siwczuk, prof. uczelni – prodziekan Wydziału Grafiki, prof. Adam Myjak – promotor nagrodzonej pracy dyplomowej, prof. Wojciech Zubala – promotor nominowanego dyplomu, dr Paweł Mysera, prof. Krzysztof Trusz – prezes TP ASP i promotor nominowanego dyplomu oraz prof. Jacek Dyrzyński – wiceprezes TP ASP, Magdalena Grzelecka – członek Zarządu TP ASP.