Natalia Ciak laureatką nagrody im. prof. Karola Stryjeńskiego

22 kwietnia 2021 roku nagrodę im. prof. Karola Stryjeńskiego ufundowaną przez Towarzystwo Przyjaciół Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie za najlepszy dyplom magisterski w roku akademickim 2019/2020 z rąk prof. Błażeja Ostoja Lniskiego – rektora ASP oraz prof. Krzysztofa Trusza – prezesa TP ASP odebrała mgr Natalia Ciak.

Ze względu na wciąż trwającą epidemię uroczystość odbyła się w sali kinowej Wydziału Grafiki w bardzo kameralnym gronie. Udział wzięli: mgr Natalia Ciak – laureatka, prof. Błażej Ostoja Lniski – rektor ASP, dr hab. Barbara Kowalewska, prof. uczelni – prorektor ds. studenckich i jakości kształcenia, prof. Jacek Staszewski – dziekan Wydziału Grafiki, dr hab. Piotr Siwczuk, prof. uczelni – prodziekan Wydziału Grafiki, prof. Piotr Smolnicki – promotor pracy dyplomowej, prof. Krzysztof Trusz – prezes TP ASP oraz prof. Jacek Dyrzyński – wiceprezes TP ASP.