Bronka de Sage otrzymała dyplom magisterski z wzornictwa przemysłowego w Central Saint Martins w Londynie. Wcześniej studiowała na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się projektowaniem produktu i strategią projektową. Doświadczenie zdobywała w studiach projektowych w Londynie i Warszawie, projektując elektronikę użytkową, meble, artykuły gospodarstwa domowego. Brała udział w projektach dla takich marek jak Kenzo Parfums, Chandon, Visa Europe, Huawei czy LG. W ramach studiów współtworzyła projekty zorientowane na społeczność m.in. we współpracy z radą dzielnicy Camden w Londynie.

Prowadzi: Pracownia Podstaw Projektowania 1
Email: bronka.desage@cybis.asp.waw.pl