Absolwent Warszawskiego Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych oraz Wydziału Wzornictwa Przemysłowego ASP w Warszawie. Od 1980 roku – prowadzący zajęcia na ukończonym przez siebie wydziale. Współwłaściciel pracowni projektowej „Studio Program”. Autor i współautor kilkudziesięciu projektów wzorniczych, w większości wdrożonych do produkcji. Zajmuje się  projektowaniem sprzętu elektronicznego, fitness, pomocy dydaktycznych, ekspozytorów. Wieloletnia współpraca projektowa z firmami takimi jak m.in.: Bista,  Danfoss, Edukacja Polska, ekspertfitness.com, Eris, FADO, Orange, Vicomp.

Prowadzi: