Prof. dr hab., Kierownik Katedry Projektowania na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie. Projektant produktów, małej architektury, opakowań, systemów informacji i komunikacji wizualnej. Obecnie w zespole projektowym INNO+NPD. Autor i współautor projektów kilkudziesięciu produktów, kilku systemów informacji, oraz licznych projektów graficznych i wizerunkowych. M.in. współautor projektów Miejskiego Systemu Informacji w Warszawie, systemów informacji dla Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Zamku Królewskiego w Warszawie, oraz identyfikacji wizualnej Narodowego Banku Polskiego. Autor artykułów o wzornictwie, kurator wystaw, juror konkursów. Członek SPFP (Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych), reprezentuje SPFP w  BEDA (Bureau of European Design Association). Uczestnik spotkań konsultacyjnych Komisji Europejskiej. Na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie koordynator programów współpracy z partnerami zewnętrznymi, takimi jak IKEA, Nokia, czy Danone, a także organizowanych we współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza projektów międzynarodowych i społecznych, np. WellDone, we współpracy z Holon Institute of Technology z Izraela dla Fundacji Być Razem z Cieszyna, czy projektu realizowanego z Izmir University of Technology w Turcji dla Stowarzyszenia Garncarzy w Menemen. Innymi partnerami realizowanych w jego pracowni projektów były lub są organizacje społeczne takie jak Monar czy Habitat for Humanity / ReStore.

Prowadzi:
Katedra Projektowania