6. Urodziny „Małego Formatu”. Gość specjalny: Piotr Puldzian Płucienniczak

Piotr Puldzian Płucienniczak – artysta, socjolog, krajoznawca, wykładowca na Wydziale Badań Artystycznych ASP w Warszawie będzie gościem specjalnym szóstych urodzin internetowego magazynu krytycznoliterackiego „Mały Format”, które odbędą się 27 maja 2023 na warszawskim Jazdowie. W ramach prapremiery przewodnika autorstwa Piotra Puldziana Płucienniczaka pt. „Mazowieckim szlakiem gastronomii” autor wygłosi wykład mistrzowski dotyczący gastronomii ziemi mazowieckiej.

"Mały Format"

Internetowy magazyn krytycznoliteracki wydawany jest od maja 2017 roku. Publikuje recenzje, rozmowy i szkice krytyczne, rzadziej wiersze i utwory prozatorskie. Jak dotąd ukazało się 48 numerów pisma i 600 tekstów.

Piotr Puldzian Płucienniczak

Artysta, socjolog, krajoznawca, wykładowca  na Wydziale Badań Artystycznych ASP w Warszawie. Prowadzi wydawnictwo Dar Dobryszyc. Wykładowca na Wydziale Badań Artystycznych ASP w Warszawie. Wychował się w Dobryszycach, Częstochowie i Krakowie. Autor „Logotypów Radomia” i „Mazowieckiego szlaku gastronomii”, tłumacz „Pikla dla Wiedzących”.

6. urodziny „Małego Formatu”
gość specjalny: Piotr Puldzian Płucienniczak

Wspólny Pokój