Akademia Sztuk Pięknych

w Warszawie

DZIAŁ ADMINISTRACJI

Kierownik: Manuela Moszyńska

e-mail: manuela.moszynska@asp.waw.pl

tel. (22) 320-02-01

tel. kom. 509 797 289


Sekcja Administracyjno-Gospodarcza

Ewa Abrysiewicz

Katarzyna Wysocka

Katarzyna Kołodziejska

Maria Hoffman

e-mail: dg@asp.waw.pl

tel. (22) 320-02-20


Sekcja Informatyki

Andrzej Pawlak, e-mail: andrzej.pawlak@asp.waw.pl

Kamil Zieliński, e-mail: kamil.zielinski@asp.waw.pl  

tel. (22) 320-02-37


Sekcja Inwestycji i Remontów

Elżbieta Holc, e-mail: elzbieta.holc@asp.waw.pl

Gustaw Koziara, e-mail: gustaw.koziara@asp.waw.pl

tel. (22) 320-02-21

tel. kom. 509 797 290


Sekcja Zamówień Publicznych

Marek Mossakowski

e-mail: marek.mossakowski@asp.waw.pl

tel. (22) 320-02-48

tel. kom. 512 184 084


Sekcja Administrowania Obiektami, Kierownicy Obiektów

ul. Krakowskie Przedmieście 5 – Zbigniew Nierodzik, tel. (22) 320-02-45, tel. kom. 515 063 770,

e-mail: zbigniew.nierodzik@asp.waw.pl

ul. Myśliwiecka 8 – Hanna Połaska, tel. (22) 629-40-46, tel. kom. 504 108 311,

e-mail: hanna.polaska@asp.waw.pl

ul. Spokojna 15 – Iwona Rutkowska, tel. (22) 636-62-88, tel. kom. 504 108 464,

e-mail: iwona.rutkowska@asp.waw.pl

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 – Jan Siemion, tel. kom. 502 120 236,

e-mail: jan.siemion@asp.waw.pl