Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie ze smutkiem żegna ks. Wiesława Niewęgłowskiego, wieloletniego duszpasterza środowisk twórczych.

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ks. Wiesława Niewęgłowskiego wieloletniego duszpasterza środowisk twórczych, przedstawiciela ds. kultury w Akcji Katolickiej Archidiecezji Warszawskiej. Wikariusza w parafiach warszawskich i pozawarszawskich m.in. w kościele akademickim św. Anny oraz parafii Nawiedzenia NMP na Nowym Mieście.

Byłego rektora ośrodka duszpasterstwa środowisk twórczych św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła przy pl. Teatralnym w Warszawie.

Z ogromnym smutkiem żegnamy Przyjaciela naszej Uczelni.

Rektor, Senat, pracownicy i studenci

Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie