24 kwietnia 2024 roku, podczas Student Film Market w Katowicach, rusza platforma dla studentów szkół filmowych, akademii teatralnych, akademii muzycznych oraz szkół artystycznych.

team4set to więcej niż tylko platforma internetowa — to miejsce, które ułatwia nawiązywanie kontaktów między młodymi filmowcami jeszcze na etapie studiów, aby umożliwić im wspólne realizowanie projektów artystycznych.

Na platformie mogą również rejestrować się właściciele lokacji oraz firmy, które współpracują ze studentami przy projektach filmowych. Studenci aktorstwa mają możliwość tworzenia wirtualnych portfolio i zapisywania ich w formie plików pdf. W najbliższej przyszłości nie zabraknie również tablicy ogłoszeń, na której czekają propozycje pracy oraz castingi, czyniąc poszukiwanie ekipy do filmowych projektów niezwykle proste i efektywne.

Projekt jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.