Rekrutacja 2024 – Komunikat nr 4 Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej

Komunikat nr 4 Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej
z dnia 05 marca 2024 roku
w sprawie ustalenia obowiązkowego tematu portfolio
dla kandydatów na kierunek
Sztuka Mediów studia pierwszego stopnia
rekrutacja na rok akademicki 2024/2025

5 prac fotograficznych na zadany temat w portfolio cyfrowym
WYOBCOWANIE

Uczucie wyobcowania może dotyczyć relacji społecznych zarówno związanych z wąskim gronem rodzinnym i grupą rówieśniczą jak i szerzej rozumianym społeczeństwem. Może przejawiać się poczuciem odizolowania od innych ludzi, trudnością w nawiązaniu relacji. Może także dotyczyć uczucia nieakceptacji kultury własnej lub innej społeczności: jej wartości, norm, zwyczajów, odmienności wyrazu artystycznego, itp. Wyobcowanie może także wyrażać się poczuciem alienacji związanej z poczuciem utraty tożsamości i braku rozumienia siebie i innych.

Podstawa prawna:
pkt. I.2.4) Rozdział XI Regulaminu zasad i kryteriów przyjęć na studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na rok akademicki 2024/2025.

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej
dr hab. Barbara Kowalewska, prof. Uczelni