2 grudnia 2022 o godzinie 12.00 w auli przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 37/39 odbędzie się pokaz projektów, będących rezultatem tygodniowych warsztatów w Międzywydziałowej Pracowni Działań. Prowadzący: prof. Mirosław Bałka, dr hab. Katarzyna Krakowiak-Bałka, mgr Julia Dorobińska. Punktem wyjścia do realizacji prac był wykład dr Jacka Kołtana pt. „Nowoczesność - Rezonans - Solidarność” (Europejskie Centrum Solidarności).

Studentki / studenci

Malwina Bątruk, Xawery Deskur, Jan Dopierała, Weronika Guenther, Jan Jaworski-Brach, Iga Koclęga, Piotr Maciejowski, Wojciech Miks, Iga Niewiadomska, Anna Nowakowska, Barbara Pazio, Cezary Rucki, Klaudia Skuza, Filip Stalewski, Sara Stupiec, Adrianna Szadzińska, Olga Truszkowska, Bartłomiej Wawer, Maria Zawadzka, Filip Zubowski

Prowadzący: prof. Mirosław Bałka, dr hab. Katarzyna Krakowiak-Bałka, mgr Julia Dorobińska

rezonans / dwa brzegi