Wystawa finałowa II Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki „Nowe Sytuacje”

14 października w warszawskiej Galerii Apteka Sztuki odbędzie się wernisaż wystawy finałowej II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Sztuki z cyklu „Nowe Sytuacje”. Patronem honorowym wystawy pt. „Kontrasty” jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Do II etapu konkursu Jury zakwalifikowało – na podstawie zgłoszeń elektronicznych – czterdzieści osiem prac wykonanych przez czterdzieści trzy osoby – studentki i studentów oraz absolwentki i absolwentów kierunków artystycznych. Wszystkie zakwalifikowane prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 14 października, podczas wernisażu wystawy.

„Kontrasty” – wystawa finałowa II edycji Konkursu Sztuki „Nowe Sytuacje”

Galeria Apteka Sztuki
Al. Wyzwolenia 3/5

14 października – 18 listopada 2022