Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie wraz z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie, Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Fundacją Mam Serce organizują aukcję charytatywną na rzecz Zoi Marianowskiej. Aukcja odbędzie się 12 października 2023, godz. 18:00 w ASP w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 5.

Przedmiotem aukcji będą obrazy, fotografie oraz rzeźby współczesnych twórców i twórczyń, prof. Błażeja Ostoja Lniskiego – Rektora Akademii Sztuk Pięknych, dydaktyczek i dydaktyków ASP w Warszawie oraz artystów i artystek młodej sztuki.

Aukcję poprowadzi prof. Wojciech Malajkat – Rektor Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Wydarzenie uświetni występ prof. Klaudiusza Barana – Rektora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (akordeon) oraz studentek i studentów Akademii Teatralnej.
Całość dochodu ze sprzedaży dzieł przeznaczona będzie na cel charytatywny – pomoc nieuleczalnie chorej na Zespół APERTA dziesięcioletniej Zoi Marianowskiej.

Aukcja będzie również prowadzona za pośrednictwem platformy Onebid.pl, na której można się zapoznać z licytowanymi pracami.

Aukcja Charytatywna na rzecz Zoi Marianowskiej

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie,
ul. Krakowskie Przedmieście 5

12 października 2023, godz. 18:00