Dwóch mężczyzn. Jeden z nich opowiada coś drugiemu gestykulując
Dawid Ogrodnik w Pracowni Kompozycji Projektowej i Rysunku WKiRDS. Fot. Keiji Matsumoto
Studentów i studentki Pracowni Kompozycji Projektowej i Rysunku na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Warszawie, prowadzonej przez prof. Artura Krajewskiego i dr Keijego Matsumoto, odwiedził Dawid Ogrodnik – aktor, dwukrotny laureat Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł w kategorii najlepsza główna rola męska. Rozmowę poprowadził profesor Krajewski.

Podczas spotkania Dawid Ogrodnik odpowiedział na trudne pytania związane z wyborem drogi życiowej i porzuceniem kariery muzycznej; opowiadał o perypetiach związanych z osiągnięciami zawodowymi, a także o swoich najnowszych realizacjach i o wyprodukowanym przez siebie filmie.