Grafika z napisem Kurs Design
Grafika promująca Kurs Design na Wydziale Wzornictwa

Osoby zainteresowane podjęciem studiów projektowych zapraszamy do udziału w KURS DESIGN! organizowanym przez Wydział Wzornictwa ASP w Warszawie. Kurs odbędzie się od stycznia do kwietnia 2024 w formie cotygodniowych zajęć – ćwiczeń i wykładów – prowadzonych przez kadrę dydaktyczną wydziału oraz zaproszone ekspertki i ekspertów.

Wierzysz, że design jest przyszłością, narzędziem patrzenia na rzeczywistość, opisywania jej na nowe sposoby, ale też pretekstem do budowania relacji i przełamywania barier?
Program zajęć na Wydziale Wzornictwa skierowany jest do osób zainteresowanych studiami projektowymi, czułych nie tylko na piękno, ale i otaczającą rzeczywistość.

Dwie specjalności do wyboru

• Projektowanie produktu, przestrzeni, przekazu
    Zajęcia w tej specjalności mają charakter wprowadzenia do teorii designu i składają się z ćwiczeń artystycznych oraz projektowych, poprzez które uczestniczkom i uczestnikom zostaną przekazane wybrane metody myślenia i działania, m.in. otwartość na wyzwania, ciekawość i szerokie spojrzenie na otaczający świat.
  • Projektowanie ubioru
    Zajęcia dla osób zainteresowanych projektowaniem ubioru składają się z wprowadzenia do teorii mody oraz ćwiczeń artystyczno-projektowych, które pozwalają poznać podstawy współczesnego świata mody oraz jego osadzenie w konkretnym kontekście środowiskowym i społecznym.