Jeszcze do 27 stycznia 2023 roku w Station of Art Gallery w Warszawie można oglądać wystawę „UpUpGrafika 2022”, prezentującą dyplomy studentek i studentów Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. To pierwsza tego typu, jednorodna ekspozycja w przestrzeni publicznej, eksponująca prace świeżo upieczonych absolwentek i absolwentów, w której organizacji wzięli udział jej uczestnicy i uczestniczki.

Uczestnicy i uczestniczki

Ewelina Bagińska, Gabriela Bałdyga, Karolina Ciepielewska, Klaudia Długołęcka, Monika Górecka, Mikołaj Grabowski, Justyna Grodecka, Magdalena Hinz-Wójcicka, Cezary Jechowski, Ksawery Kowalski, Alicja Krzyżanowska, Kaja Kubicka, Zuzanna Oniszczuk, Anna Rendecka, Maciej Welk, Kacper Woźny.

• Autorzy grafik: Marysia Lisicka, A. Stańczak (Instagram), Barbara Zientek (Facebook)
  • Autor strony internetowej www.upupgrafika.pl: Kacper Kijewski

UpUpGrafika 2022
Wystawa dyplomów studentek i studentów Wydziału Grafiki ASP w Warszawie

Station of Art Gallery,
ul. Grzybowska 30, Warszawa

16 grudnia 2022 – 27 stycznia 2023,
wystawa czynna: w dni powszednie w godzinach 16.00 – 18.00

Partnerzy wydarzenia: Wydział Grafiki, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Galeria Station of Art Gallery

Patroni wydarzenia: prof. Jacek Staszewski, Dziekan Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie,
prof. Lech Majewski

Współorganizatorzy wydarzenia: absolwenci i absolwentki Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2022).

Zdjęcie główne: „Zanikanie” – prace z dyplomu Anny Rendeckiej / promotor: prof. Andrzej Węcławski. Fot. Anna Rendecka.